Kaja Sepp
Koordinaator

Psühholoog/ eripedagoog

jarva@jarvareha.ee tel 5077543

Tartu Ülikool psühholoogia

Tallinna Ülikooli eripedagoog- nõustaja (magister).

Olen omandamas pereterapeudi kutset. 

Saan Sind aidata järgmiste probleemide korral: 

  • Psühholoogilised probleemid kodus, koolis, töökohas, eraelus.
  • Nõustan õppeasutusi ja lapsevanemaid HEV laste temaatikas (õppetöö, juhtumipõhised probleemid, käitumisprobleemid, õpimetoodikad, abi osutamise võimalused).
  • Testimisvõimalused: Koolipsühholoogi test
  • TRIPODi testid (vaimne võimekus, kutsesobivus, isiksusetestid)

 

valentine, valentines day, pink
Laura Huopolainen

Füsioterapeut

e-kiri: laura@jarvareha.ee

Vee tänava perearstikeksus

Signe Kalberg
Kogemusnõustaja; hingehoidja

e-kiri: Signe@jarvareha.ee

Pöörasin oma elus uue lehekülje pool tosinat aastat tagasi, kui asusin õppima usuteaduse instituuti hingehoidjaks. Vaid mõni kuu peale bakalaureusekraadi saamist läksin õppima kogemusnõustamist. Julgesin selle sammu astuda, kuna tundsin, et paljud inimesed vajavad head kuulajat ning kes on kogenud nendega midagi sarnast. Kedagi, keda võib usaldada, kes ei anna hinnangut, vaid püüab mõista ning toetada. Kedagi, kes aitab leida endas üles oma head küljed ning ressursid, et tulla välja raskest olukorrast või parandada oma tervislikku seisundit, leida jõudu elamiseks ning tunda end paremini.

Tänasel päeval koolitan juba ise tulevasi kogemusnõustajaid.

valentine, valentines day, pink
Liis Tamm
Sotsiaaltöötaja

Sotsiaaltöötaja/ sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

e-kiri: liis@jarvareha.ee

Liisa Allsoo
Loovterapeut

e-kiri: loovterapeut@jarvareha.ee  

Kaja Kutser
Kogemusnõustaja

Ootan vastuvõtule, kui Sinu muredeks on: - depressioon, stress, ärevushäired, madal enesehinnang - läbipõlemine tööl ja/või eraelus - raske haigus ja sellega toimetulek (onkoloogilised haigused) - raske haigusega inimese lähedase toetamine - alkohol ja vägivald lapsepõlveperekonnas - vaimne ja füüsiline vägivald suhtes - kaassõltuvus suhtes (alkoholiprobleemiga inimese lähedase toetamine) - lahutus - lein, eellein (valmistumine lähedase lahkuminek e-kiri: kogemusnoustaja@jarvareha.ee

valentine, valentines day, pink
Kaysa Asper
Õde

E-kiri: Kaysa@jarvareha.ee

Töökogemus: SA Viljandi Haigla Jämejala Psühhiaatria Haigla

Eleri Kütt
Eripedagoog

e-kiri: eleri@jarvareha.ee

Ille Talts
Eripedagoog

e-kiri: ille@jarvareha.ee

valentine, valentines day, pink
Liina Lehis
Eripedagoog

e-kiri: liina@jarvareha.ee

HEV õpe ja õppekonsultatsioonid

Jaana Hussar
Väikelaste huviring; alushariduse pedagoog

e-kiri: jaana@jarvareha.ee

Alushariduse pedagoog

Väikelaste liikumine